Blog

O ubezpieczeniach komunikacyjnych w prosty sposób


Opublikowane

Kiedy ubezpieczyciel OC odmówi wypłaty odszkodowania?

Przyjęło się sądzić że ubezpieczenie OC to gwarancja świętego spokoju. Mam OC, cokolwiek się stanie na drodze – jestem zabezpieczony i nie muszę się bać. Ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie w razie wyrządzenia przeze mnie jakiejś szkody osobie trzeciej. Tymczasem w ubezpieczeniu OC również istnieją wyłączenia odpowiedzialności. Jakie? Przeczytaj!

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Internet a agenci ubezpieczeniowi

Agenci ubezpieczeniowi zaczynają dostrzegać możliwości płynące z reklamy w internecie. Coraz więcej placówek i nawet małych firm, reprezentujących raptem jedno towarzystwo, zaczyna dbać o swój wizerunek w sieci, tworząc strony internetowe albo udzielając się na Facebooku. Dlatego też zaczynają powstawać tematyczne katalogi.

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Wyprawa autem przez Europę? Dlaczego nie?

Wiosna tuż tuż. Powoli można myśleć o wakacyjnych planach. Jeżeli jesteś studentem lub możesz pozwolić sobie np. na miesięczny urlop, możesz podjąć się wyjazdu na samochodową eskapadę przez Europę. Zanim jednak wyruszysz na wycieczkę, dobrze przygotuj się do drogi.

Dowiedz się więcej

Opublikowane

Ubezpieczenia online rosną w siłę

Z roku na rok rosną zyski ze sprzedaży ubezpieczeń w kanale direct. Polacy przekonują się do kupowania ubezpieczeń online lub przez telefon. Warto zaznaczyć, że w internecie sprzedają się już nie tylko ubezpieczenia samochodowe, lecz również polisy chorobowe, ubezpieczenia ochrony prawnej czy ubezpieczenia od szkód wywołanych żywiołami.

Dowiedz się więcej